Opona zimowa Maxxis Premitra Ice 5 SUV 205/60 R16 96T
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Ice 5 SUV 205/60 R16 96T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Ice 5 SUV 205/60 R16 96T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Ice 5 SP5 (205/60 R16 96T) ETP00406900 | 966 zł |
Maxxis Premitra Ice 5 SP5 ( 205/60 R16 96T, Nordic compound ) | 987 zł |
Maxxis Premitra Ice 5 SP5 ( 205/60 R16 96T, Nordic compound ) ETP00406900 | 953 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →