Opona letnia Maxxis S-Pro 275/40 R20 106W
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis S-Pro 275/40 R20 106W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis S-Pro 275/40 R20 106W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis S-PRO ( 275/40 ZR20 106W XL ) 42781300 | 815 zł |
Maxxis S-PRO (275/40 R20 106W) 42781300 | 805 zł |
Maxxis S-PRO ( 275/40 ZR20 106W XL ) | 824 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →