Opona całoroczna Maxxis AllSeason AP2 185/70 R13 86T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis AllSeason AP2 185/70 R13 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis AllSeason AP2 185/70 R13 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis AP2 All Season MS - 185/70R13 86T - opona całoroczna 42153460 | 308 zł |
Maxxis All Season AP2 (185/70 R13 86T) 42153460 | 336 zł |
Maxxis All Season AP2 ( 185/70 R13 86T ) | 340 zł |
Maxxis All Season AP2 ( 185/70 R13 86T ) 42153460 | 336 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →