Opona letnia Maxxis VS-01 Victra Sport 215/45 R18 93Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis VS-01 Victra Sport 215/45 R18 93Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis VS-01 Victra Sport 215/45 R18 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Victra Sport Zero One ( 215/45 ZR18 93Y XL ) 42361410 | 494 zł |
Maxxis Victra Sport Zero One (215/45 R18 93Y) 42361410 | 481 zł |
Maxxis Victra Sport Zero One ( 215/45 ZR18 93Y XL ) | 503 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →