Opona letnia Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Vansmart MCV3+ (195/65 R16 104/102T) 42547081 | 401 zł |
Maxxis Vansmart MCV3+ ( 195/65 R16C 104/102T ) | 468 zł |
Maxxis Vansmart MCV3+ ( 195/65 R16C 104/102T ) 42547081 | 445 zł |
Modyfikacje Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T
Ceny na Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T | od 401 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →