Opona zimowa Maxxis Presa SUV SS-01 215/70 R16 100Q
Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Presa SUV SS-01 215/70 R16 100Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Presa SUV SS-01 215/70 R16 100Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis SS-01 Presa SUV (215/70 R16 100Q) ETP41072200 | 1 096 zł |
Maxxis SS-01 Presa SUV ( 215/70 R16 100Q, Nordic compound ) | 1 100 zł |
Maxxis SS-01 Presa SUV ( 215/70 R16 100Q, Nordic compound ) ETP41072200 | 1 083 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →