Opona zimowa Maxxis Premitra Ice NP5 185/55 R15 86T
Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Ice NP5 185/55 R15 86T 185/55 R15 86 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Ice NP5 185/55 R15 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Ice Nord NP5 (185/55 R15 86T) ETP0012780D | 1 004 zł |
Maxxis Premitra Ice Nord NP5 ( 185/55 R15 86T XL, z kolcami ) | 997 zł |
Maxxis Premitra Ice Nord NP5 ( 185/55 R15 86T XL, z kolcami ) ETP0012780D | 962 zł |
Modyfikacje Maxxis Premitra Ice NP5 185/55 R15 86T
Ceny na Maxxis Premitra Ice NP5 185/55 R15 86T |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra Ice NP5 185/55 R15 86T | od 962 zł | 3 oferty |
Polecamy