Klocki Lego Water Park 41720
Wideo 4Zdjęcia 14 |
Lego Water Park 41720 2022 rokFriends |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Water Park 41720
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Friends 41720 Park wodnyZestaw LEGO® Friends Park wodny (41720) zachwyci dzieci, które lubią letnią zabawę. Młodzi... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 247 zł |
Lego LEGO Friends Park wodny 41720Zestaw z parkiem wodnym to źródło świetnej zabawy Zestaw LEGO® Friends Park wodny (41720) zachwyci dzieci, które lubią letnią... więcejzabawę. Młodzi konstruktorzy w wieku od sześciu lat mogą odgrywać ciekawe scenki na odkrytym basenie zbudowanym z klocków. W zestawie jest mnóstwo ciekawych elementów... Bee.plZłóż skargę | 222 zł |
LEGO 41720 Friends Park wodnySpędź wspaniały dzień w parku wodnym. Zanim wejdziesz na basen, weź prysznic w szatni. Santiago ma problem z wejściem na siat... więcejkę — pomożesz mu? Wespnij się na wieżę, wyceluj z armatki wodnej w Nandi i zmocz ją. Kup swoim znajomym fajny smakołyk przy stoisku z lodami, a potem odpręż się pod parasolami. Zestaw z parkiem wodnym to źródło świetnej zabawy Dzięki temu ekscytującemu zestawowi z parkiem wodnym dzieci, które uwielbiają zabawę i pływanie, mogą liczyć na świetną, wielogodzinną i nieograniczoną zabawę. Zestaw LEGO® Friends Park wodny (41720) zachwyci dzieci, które lubią letnią zabawę. Młodzi konstruktorzy w wieku od sześciu lat mogą odgrywać ciekawe scenki na odkrytym basenie zbudowanym z klocków. W zestawie jest mnóstwo ciekawych elementów zapewniających kreatywną zabawę na wiele godzin. Mnóstwo realistycznych detali Zestaw zawiera całą masę realistycznych elementów do odkrycia, w tym dwie zjeżdżalnie, tryskającą wodą ośmiornicę, wodospadowy prysznic i grotę z akwarium. Przy basenie znajduje się urocza przebieralnia z prysznicem i toaletą. Olivia, Santiago i Nandi z LEGO® Friends mogą się ochłodzić, jedząc lody na patyku kupione przy stoisku, i odpocząć pod parasolami. Więcej radości z budowania Zestaw zawiera cyfrowe instrukcje, które krok po kroku wyjaśniają proces budowania. Dostępny w aplikacji Instrukcje budowania LEGO interaktywny poradnik pozwala dzieciom przybliżać i obracać powstające modele, a także zapisywać postępy, dzięki czemu w każdej chwili można kontynuować budowanie. Zestawy LEGO Friends z miastem Heartlake zachęcają do opowiadania kreatywnych historii podczas ekscytującej zabawy. • Bogaty w elementy zestaw dla małych fanów parków wodnych — zestaw LEGO® Friends Park wodny (41720) będzie kreatywnym prezentem, który zachwyci sześcioletnich i starszych konstruktorów uwielbiających zabawki i pływanie • Trzy postacie w komplecie — zestaw zawiera dwie minilaleczki, w tym Olivię z LEGO® Friends, a także mikrolaleczkę oraz inspirowane prawdziwymi parkami wodnymi atrakcje do zbudowania z klocków • Mnóstwo możliwości zabawy — podczas wspinania się na siatkę, zjeżdżania z dwóch zjeżdżalni oraz sprzedawania lodów na patyku przy stoisku dzieci poćwiczą umiejętność opowiadania kreatywnych historii • Realistyczne akcesoria — zestaw zawiera realistyczne elementy w sam raz do pomysłowej letniej zabawy. W komplecie jest wiele zabawek o tematyce wodnej, kamizelka ratunkowa i krem do opalania. Głowę Olivii można zmienić na taką z goglami • Prezent dla młodych miłośników pływania — zestaw stanowi ciekawy prezent na urodziny lub specjalną okazję dla sześciolatków i starszych dzieci, które lubią parki wodne, letnie zabawki i zabawę ze znajomymi • Kolorowa ozdoba — zestaw ma ok. 16 cm wysokości, 32 cm szerokości i 20 cm głębokości, a dzięki modelowi obrotowej ośmiornicy i PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 260 zł |
LEGO 41720 Friends Park wodnyZestaw LEGO Friends Park wodny (41720) zachwyci dzieci, które lubią letnią zabawę. Młodzi konstruktorzy w wieku od sześciu la... więcejt mogą odgrywać ciekawe scenki na odkrytym basenie zbudowanym z klocków. W zestawie jest mnóstwo ciekawych elementów zapewniających kreatywną zabawę na wiele godzin. Zestaw zawiera całą masę realistycznych elementów do odkrycia, w tym dwie zjeżdżalnie, tryskającą wodą ośmiornicę, wodospadowy prysznic i grotę z akwarium. Przy basenie znajduje się urocza przebieralnia z prysznicem i toaletą. Olivia, Santiago i Nandi z LEGO Friends mogą się ochłodzić, jedząc lody na patyku kupione przy stoisku, i odpocząć pod parasolami.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 220 zł |
LEGO Friends Park wodny (41720) | 272 zł |
Lego Friends 41720 Park Wodny | 390 zł |
LEGO Friends, klocki, Park wodny, 41720Podaruj letnią frajdę Dzieci mogą poświęcić wiele godzin na twórczą zabawę tym parkiem wodnym pełnym różnych funkcji. Mnóstwo... więcejmożliwości budowania i zabawy M... EmpikZłóż skargę | 268 zł |
Seria Lego FriendsPorównaj w tabeli →
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 136 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 1 500 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 726 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 648 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 488 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 474 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 74 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 199 szt., bohaterów 2 szt.
od 185 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, budynki, elementów 140 szt., bohaterów 2 szt.
od 90 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 361 szt., bohaterów 3 szt.
od 34 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 92 szt., bohaterów 1 szt.
od 34 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 45 szt., bohaterów 1 szt.
od 43 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 223 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 94 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 109 szt., bohaterów 2 szt.
od 314 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 985 szt., bohaterów 5 szt.
od 318 zł
wiek 12+, unisex, budynki, elementów 1072 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
PARK WODNY LEGO 41720 RECENZJA
21 sierpnia 20226 102 przegląd
It's not a pool, it's a water park. Apparently ♀️ Lego Friends build & review
8 lipca 2022243 615 przegląd
LEGO Instructions | Friends | 41720 | Water Park
13 czerwca 20221 515 przegląd
LEGO instructions - LEGO Friends - 41720 - Water Park
19 czerwca 2022528 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 233 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 366 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 167 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 387 szt., bohaterów 3 szt.
od 217 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 320 szt., bohaterów 3 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części, inercyjne
od 244 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 370 szt., bohaterów 5 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 380 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 395 szt., bohaterów 6 szt.
od 130 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 354 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 179 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 370 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 304 szt., bohaterów 2 szt.