Klocki Lego Friends Advent Calendar 41690
Zdjęcia 11 |
Lego Friends Advent Calendar 41690 2021 rokFriends |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Friends Advent Calendar 41690
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Friends 41690 Kalendarz adwentowy 2021W te święta seria LEGO 41690 Friends proponuje odrobinę wspomnień. Dołącz do przyjaciółek, które wspominają dzieciństwo i pierwsze wspólnie spędzone święta. W kalendarzu adwentowym 2021 znajdziesz Olivię, Mię, Stephanie, Andreę i Emmę ukazane jako urocze mikrolaleczki. Pomóż im zbudować prezenty i włożyć je do skarpet, upiec świąteczne ciasta albo... więcejpo prostu posiedzieć w cieple kominka. Z zestawami LEGO® Friends oczekiwanie na święta będzie jeszcze fajniejsze Podaruj dziecku wspaniały kalendarz adwentowy 2021, aby grudzień stał się miesiącem świetnej zabawy. Zachwycone maluchy mogą odliczać dni do świąt w towarzystwie postaci z serii LEGO® Friends.Pozwól dzieciom urządzić zabawę w idealne Boże Narodzenie — pomoże w tym kalendarz adwentowy LEGO® Friends (41690). Za każdymi z 24 drzwiczek kryje się zabawka konstrukcyjna z mnóstwem przepięknych detali, więc oczekiwanie na święta będzie prawie tak samo fajne jak sam wielki dzień! Codzienna dawka radości do odkrycia Wśród 24 prezentów dzieci znajdą pięć postaci LEGO Friends w formie mikrolaleczek, a dla każdej z dziewczynek znajdzie się prezent odpowiadający jej pasjom. Ten kreatywny model pozwala dzieciom robić to, na czym zazwyczaj upływają świąteczne dni — mogą na przykład zrobić książkę, z którą później usiądą na klockowym krześle przy kominku i choince. Mnóstwo inspiracji do zabawy. Miniaturowe modele z tego zestawu mogą posłużyć jako dekoracja dziecięcej sypialni, ale są również świetne do kreatywnej zabawy — jest wśród nich blender z podnoszonym ramieniem, wałek do ciasta i piekarnik z drzwiczkami, które otwierają się, by dzieci mogły bawić się w pieczenie świątecznych smakołyków. Sezon świąteczny może być naprawdę magiczny, jeśli podarujesz dzieciom kalendarz adwentowy — daje on radość w święta i nie tylko. Najważniejsze informacje o LEGO Friends Kalendarz adwentowy 2021: • Zrób przyjemność małemu fanowi miasta Heartlake — podaruj mu kalendarz adwentowy LEGO ® Friends (41690), który zmieni grudzień w magiczny czas oczekiwania i budowania uroczych zabawek LEGO.• W pudełku jest pięć mikrolaleczek i skarpeta, a także figurki kotka i pieska. Są tam także zimowe modele do zbudowania — sanie, deska snowboardowa i sanki, a do tego pianino i robot z pilotem.• Za okienkami na dzieci czekają zabawki do zbudowania, które mogą posłużyć jako dekoracje lub zostać ustawione na opuszczanej planszy, by maluchy mogły odgrywać świąteczne przygody.• Mimo niewielkich rozmiarów, te zabawki do zbudowania mają wiele fajnych funkcji, które zachęcają do opowiadania świątecznych historii — wałek do ciasta obraca się, ramię blendera można podnieść, a drzwiczki piekarnika można otworzyć.• Idealny prezent na przedświąteczny czas dla kreatywnych dzieci, które chcą mieć kalendarz adwentowy dający radość nie tylko w grudniu. Zestaw ma 370 PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 300 zł |
LEGO Friends Kalendarz adwentowy (41690) | 313 zł |
LEGO Friends, kalendarz adwentowy, 41690LEGO Friends, kalendarz adwentowy 2021, 41690 W te święta seria LEGO 41690 Friends proponuje odrobinę wspomnień. Dołącz do przyjaciółek, które wspominają dzi... Empik.plZłóż skargę | 244 zł |
Seria Lego Friends
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 110 zł
pojemność 16.6 l, plecak, szkolny, ortopedyczny, poliester, kieszenie: na butelkę
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 136 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 219 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 416 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 300 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 176 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 351 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 715 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 135 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 624 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 246 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 324 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 44 szt., bohaterów 1 szt.
od 37 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 48 szt., bohaterów 1 szt.
od 375 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lotniczy, elementów 249 szt., bohaterów 2 szt.
od 115 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 487 szt., bohaterów 3 szt.
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 123 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 304 szt., bohaterów 2 szt.
od 232 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 366 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 380 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 395 szt., bohaterów 6 szt.
od 167 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 387 szt., bohaterów 3 szt.
od 217 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 320 szt., bohaterów 3 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części, inercyjne
od 159 zł
wiek 9+, unisex, zestawy fabularne, elementów 317 szt., bohaterów 1 szt.
od 171 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 374 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 389 szt., bohaterów 16 szt.
od 330 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 333 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części