Klocki Lego Skate Park 41751
Wideo 15Zdjęcia 11 |
Lego Skate Park 41751 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Skate Park 41751
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Friends - Skatepark (41751) WielokoloroweCo za ekscytujący dzień w skateparku. Liann ćwiczy potrójne kickflipy na swojej deskorolce. Zac wykonuje backspiny na rolkach... więcej, a Luna ćwiczy stanie na ręce na rampach. Dołącz do znajomych lub udaj się do budynku parku, gdzie możesz naprawić deskorolki i rolki w warsztacie. Następnie udaj się do windy i zrelaksuj się, pijąc napój w strefie relaksu.Zabawa i przyjaźń w skateparkuOdkry MediaMarkt.plZłóż skargę | 188 zł |
LEGO Friends 41751 SkateparkTen zestaw LEGO Friends Skatepark (41751) dla dzieci w wieku od sześciu lat pobudzi ich... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 170 zł |
Klocki LEGO Friends Skatepark 41751Skatepark LEGO® Friends Ten zestaw LEGO® Friends Skatepark (41751) dla dzieci w wieku od sześciu lat pobudzi ich kreatywność... więceji pragnienie przygody. Dzieci z chęcią poznają postaci i zobaczą, jak każda z nich wykonuje w skateparku inną sztukę. Dzieci mogą korzystać z ramp i poręczy, na których ich postacie będą wykonywały fajne triki. Następnie mogą kontynuować historię wizytą w budynku parku, w którym znajduje się warsztat do naprawy kółek. Jest też winda, która zabierze postacie do strefy relaksu. Dzięki tej fajnej zabawce można doskonale pokazać dzieciom, jak siła przyjaźni daje pewność siebie do próbowania nowych rzeczy. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 431 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,882 Oto miasto Heartlake nowej generacji Witaj w nowej erze LEGO® Friends – różne postacie będą tu podejmować nowe wyzwania w nowoczesnym świecie. Mnóstwo akcji w skateparku do zbudowania Ten kreatywny zestaw dla dzieci, które uwielbiają przygody w skateparku, zawiera trzy minilaleczki, rampę, poręcze i budynek parku. Podejmij nowe wyzwanie Liann, Zac i Luna robią fajne sztuczki na rampach. Pora na majsterkowanie Przyjaciele naprawiają deskorolki i rolki w warsztacie. Czas na odpoczynek Odpręż się, pijąc napój w strefie relaksu. Inspiracja dla dziecięcej wyobraźni Dzieci rozwijają kreatywność, odgrywając role i podejmując nowe wyzwania w skateparku. Poznaj aplikację LEGO Builder Dzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacji W świecie LEGO Friends dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące miejsca i odgrywać realistyczne przygody. Zabawkowy skatepark dla dzieci w wieku od sześciu lat – podaruj dzieciom, które kochają skateparki i zabawę na świeżym powietrzu, zabawny zestaw LEGO® Friends Skatepark (41751) Trzy minilaleczki i akcesoria – zestaw zawiera postacie LEGO® Friends Liann, Zaca i Lunę, rampy, poręcze, rolki, deskorolkę, skuter, wózek inwalidzki Luny i kaski dla wszystkich postaci Zwiedź budynek parku – po sesji na rampach i poręczach dzieci mogą zwiedzić budynek parku z windą, warsztatem i strefą relaksu Akcesoria zachęcające do kreatywnego opowiadania historii – w zestawie są rampy, poręcze, rolki, deskorolka, hulajnoga i maszyna z gumami do żucia Upominek dla dzieci, które uwielbiają jeździć na deskorolce – zestaw LEGO® Friends sprawdzi się jako prezent na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od sześciu lat, które chcą bawić się w skatepark Wymiary – rampa ma 11 cm wysokości, 32 cm szerokości i 16 cm głębokości Pomoc w budowaniu – odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której Maxelektro.plZłóż skargę | 187 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 41751 Skatepark DZI-ZKLO-LGO-1054Klocki LEGO® 41751 Skatepark Ten zestaw LEGO® Friends Skatepark (41751) dla dzieci w wieku od sześciu lat pobudzi ich kreatyw... więcejność i pragnienie przygody. Dzieci z chęcią poznają postaci i zobaczą, jak każda z nich wykonuje w skateparku inną sztukę. Dzieci mogą korzystać z ramp i poręczy, na których ich postacie będą wykonywały fajne triki. Następnie mogą kontynuować historię wizytą w budynku parku, w którym znajduje się warsztat do naprawy kółek. Jest też winda, która zabierze postacie do strefy relaksu. Dzięki tej fajnej zabawce można doskonale pokazać dzieciom, jak siła przyjaźni daje pewność siebie do próbowania nowych rzeczy. Poznaj aplikację LEGO BuilderDzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacjiW świecie LEGO Friends dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące miejsca i odgrywać realistyczne przygody. Zabawkowy skatepark dla dzieci w wieku od sześciu lat – podaruj dzieciom, które kochają skateparki i zabawę na świeżym powietrzu, zabawny zestaw LEGO® Friends Skatepark (41751) Trzy minilaleczki i akcesoria – zestaw zawiera postacie LEGO® Friends Liann, Zaca i Lunę, rampy, poręcze, rolki, deskorolkę, skuter, wózek inwalidzki Luny i kaski dla wszystkich postaci Zwiedź budynek parku – po sesji na rampach i poręczach dzieci mogą zwiedzić budynek parku z windą, warsztatem i strefą relaksu Akcesoria zachęcające do kreatywnego opowiadania historii – w zestawie są rampy, poręcze, rolki, deskorolka, hulajnoga i maszyna z gumami do żucia Upominek dla dzieci, które uwielbiają jeździć na deskorolce – zestaw LEGO® Friends sprawdzi się jako prezent na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od sześciu lat, które chcą bawić się w skatepark Wymiary – rampa ma 11 cm wysokości, 32 cm szerokości i 16 cm głębokości Pomoc w budowaniu – odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając umiejętności dziecka Miasto Heartlake nowej generacji – w styczniu 2023 roku świat LEGO® Friends powiększy się o nowe postacie i lokalizacje, aby inspirować do kolejnych przygód Wysokiej jakości produkt – wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością – i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpieczeństwo przede wszystkim – klocki i inne elementy LEGO® Friends są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 173 zł |
Lego LEGO Friends Skatepark 41751Zabawa i przyjaźń w skateparku Ten zestaw LEGO® Friends Skatepark (41751) dla dzieci w wieku od sześciu lat pobudzi ich kreat... więcejywność i pragnienie przygody. Dzieci z chęcią poznają postaci i zobaczą, jak każda z nich wykonuje w skateparku inną sztukę. Dzieci mogą korzystać z ramp i poręczy, na... Bee.plZłóż skargę | 200 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Lego Friends
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 118 zł
pojemność 16.6 l, plecak, szkolny, ortopedyczny, poliester, kieszenie: na butelkę
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 136 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 265 szt., bohaterów 2 szt.
od 399 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 307 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 146 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 163 szt., bohaterów 1 szt.
od 33 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 85 szt., bohaterów 1 szt.
od 132 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, pojazdy wodne, elementów 363 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 240 szt., bohaterów 2 szt.
od 35 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 49 szt., bohaterów 1 szt.
od 37 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 48 szt., bohaterów 1 szt.
od 158 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lotniczy, elementów 249 szt., bohaterów 2 szt.
od 115 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 487 szt., bohaterów 3 szt.
od 375 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, budynki, elementów 1682 szt., bohaterów 8 szt.
od 350 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1154 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
NAJLEPSZY ULICZNY SKATEPARK (60364)? ♀️ / RECENZJA
4 sierpnia 20239 034 przegląd
LEGO CITY 60290 - SKATEPARK - RECENZJA
21 grudnia 202023 086 przegląd
SKATEPARK LEGO FRIENDS 41751 RECENZJA
5 maja 20233 684 przegląd
ULICZNY SKATEPARK LEGO CITY 60364 RECENZJA
16 czerwca 20237 060 przegląd
LEGO City 60290 Skate Park [recenzja] nowość 2021
21 grudnia 20202 765 przegląd
Adding a Skatepark to LEGO City | Day 19
19 czerwca 20232 316 066 przegląd
New LEGO City Skatepark! (Tutorial + Overview Tour)
20 lutego 202235 738 przegląd
LEGO City Skate Park 60290 review! Great start & system, BUT, you know the "but..."
17 stycznia 202183 860 przegląd
LEGO City summer 2023 official pics! $200+ set, new ship, Skate Park, Car Wash, Orca, Seal, Turtle +
2 maja 2023119 578 przegląd
Lego City 60290 Skate Park - Lego Speed Build Review
23 grudnia 202065 476 przegląd
LEGO City 60364 Street Skate Park - LEGO Speed Build Review
1 czerwca 202366 971 przegląd
New LEGO Skatepark custom MOC!
27 listopada 2016523 805 przegląd
MY LEGO HOUSE! / Skatepark, Dinosaurs, and MORE!
7 marca 20202 378 978 przegląd
Lego City 60290 Skate Park Speed Build with new for 2021 Road Plates
30 grudnia 2020341 625 przegląd
Heartlake City Skate Park Lego Friends build & review
26 maja 2023147 818 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 244 zł
wiek 6+, unisex, rozrywka, elementów 433 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 179 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 370 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 210 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 400 szt., bohaterów 6 szt.
od 139 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 479 szt., bohaterów 3 szt., inercyjne
od 125 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 454 szt., bohaterów 4 szt.
od 182 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 489 szt., bohaterów 3 szt.
od 78 zł
wiek 6+, unisex, zestawy elementów, elementów 398 szt., pudełko do przechowywania
od 130 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 354 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 196 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 462 szt., silnik, efekty świetlne