Klocki Lego Guardians of the Galaxy Headquarters 76253
Wideo 17Zdjęcia 7 |
Lego Guardians of the Galaxy Headquarters 76253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Guardians of the Galaxy Headquarters 76253
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Marvel Kwatera Strażników Galaktyki (76253) WielokolorowePodaruj dzieciom w wieku od siedmiu lat zestaw Lego® Marvel Kwatera Strażników Galaktyki (76253), aby mogły odgrywać scenki z... więcejfilmu „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”. MediaMarkt.plZłóż skargę | 35 zł |
LEGO Marvel 76253 Kwatera Strażników GalaktykiKLOCKI SUPER HEROES 76253 KWATERA STRAŻNIKÓW GALAKTYKI GXP-862634 76253 LEGO Super Heroes... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 28 zł |
Klocki LEGO Marvel Kwatera Strażników Galaktyki 76253LEGO® Marvel Kwatera Strażników Galaktyki Podaruj dzieciom w wieku od siedmiu lat zestaw LEGO® Marvel Kwatera Strażników Gala... więcejktyki (76253), aby mogły odgrywać scenki z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 67 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 141 Szerokość pudełka (mm): 122 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,092 Kwatera Strażników Galaktyki Ekscytująca replika kwatery superbohaterów z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” Marvela. Zabawa zaczyna się… teraz Młodzi superbohaterowi Maxelektro.plZłóż skargę | 35 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO 76253 Marvel Kwatera Strażników Galaktyki DZI-ZKKlocki LEGO® 76253 Kwatera Strażników Galaktyki Podaruj dzieciom w wieku od siedmiu lat zestaw LEGO® Marvel Kwatera Strażnikó... więcejw Galaktyki (76253), aby mogły odgrywać scenki z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”. Tu zaczyna się przygoda! Fani filmów Marvela rozpoznają tę kwaterę superbohaterów ze „Strażników Galaktyki Vol. 3” Marvel Studios. Wewnątrz znajdują się narzędzia, gadżety i stół, wokół którego minifigurki Groota i Star-Lorda planują kolejną ekscytującą misję. Aby zabawa była jeszcze lepsza i cyfrowa, dzieci mogą pobrać aplikację LEGO Builder i wejść do kreatywnego świata, w którym mogą powiększać i obracać modele 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy w budowaniu. Kwatera superbohaterów – podaruj dzieciom zestaw LEGO® Marvel Kwatera Strażników Galaktyki (76253), aby mogły odgrywać scenki z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” i przeżywać przygody Dobrze znane postacie – zestaw zawiera dwie kultowe minifigurki, Groota i Star-Lorda, a także kwaterę do zbudowania z narzędziami, gadżetami i stołem Wiele pomysłów na zabawę – dzieci mogą zmieniać kąt nachylenia kwatery głównej osadzonej na zawiasach i bawić się minifigurkami i akcesoriami, odtwarzając ulubione momenty z filmów i rozpoczynając własne przygody Prezent dla dzieci – upominek na urodziny, święta lub z innej okazji dla miłośników Marvela w wieku od siedmiu lat Przenośny zestaw – ten wielofunkcyjny zestaw do zabawy ma 6 cm wysokości, 13 cm szerokości i 5 cm głębokości Intuicyjne instrukcje – pobierz aplikację LEGO® Builder, aby korzystać z cyfrowych narzędzi do powiększania i obracania modeli w 3D, zapisywania zestawów i śledzenia postępów Nieograniczona zabawa w superbohaterów – rozbudowana seria zabawek konstrukcyjnych LEGO® Marvel zapewnia dzieciom nieskończenie wiele możliwości zabawy Gwarancja jakości – elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i łatwo się z nich buduje Gwarancja bezpieczeństwa – klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 38 zł |
LEGO Marvel Kwatera Strażników Galaktyki (76253) | 44 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Lego Marvel Super HeroesPorównaj w tabeli →
od 2 400 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 5201 szt., bohaterów 31 szt., ruchome części
od 47 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 154 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 545 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 375 zł
wiek 14+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1901 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 79 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 476 szt., ruchome części
od 344 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 900 szt., bohaterów 9 szt.
od 323 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt., ruchome części
od 306 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1108 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 267 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 359 szt., bohaterów 4 szt.
od 119 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 290 szt., bohaterów 2 szt.
od 799 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 330 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 416 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 244 zł
wiek 7+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 524 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 333 zł
wiek 8+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 413 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 38 zł
wiek 4+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 49 szt., bohaterów 2 szt.
od 95 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 381 szt., ruchome części
od 1 600 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2961 szt., ruchome części
Wideo recenzje
MÓj NAJDROŻSZY ZESTAW W TYM ROKU (licząc cenę za element) Lego 76253 Kwatery Strażników Galaktyki
11 kwietnia 2023981 przegląd
NAJLEPSZY MAŁY ZESTAW ? LEGO Marvel Super Heroes 76253 - Kwatera Strażników Galaktyki - recenzja
17 września 2023397 przegląd
KWATERA STRAŻNIKÓW GALAKTYKI LEGO MARVEL 76253 RECENZJA
10 kwietnia 20236 333 przegląd
NAJTAŃSZY LEGO GROOT (76253)! / RECENZJA
31 marca 20236 167 przegląd
Recenzja| Galaktyki Strażników Kwatera |76253 Marvel Lego
19 czerwca 2023386 przegląd
Lego 76253 Cartierul general al Gardienilor Galaxiei REVIEW
14 maja 20231 058 przegląd
LEGO Marvel Guardians Of The Galaxy Headquarters EARLY 2023 Set REVIEW! (76253)
5 marca 2023929 przegląd
Lego Guardians of the Galaxy headquarters review #lego #shorts
2 kwietnia 2023116 przegląd
Lego Marvel Guardians of the Galaxy Headquarters 76253 Set Review
21 kwietnia 2023112 przegląd
LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Headquarters (76253) - 2023 Set Review
27 marca 202311 515 przegląd
REVIEW: LEGO Guardians of the Galaxy HEADQUARTERS Set 76253
27 marca 20233 961 przegląd
LEGO Guardians of the Galaxy 3 Workshop Review! 2023 set 76253!
7 marca 202325 213 przegląd
LEGO Guardians of the Galaxy Vol. 3 Guardians of the Galaxy Headquarters | LEGO 76253 | Review
1 kwietnia 20234 090 przegląd
LEGO Marvel 76253 Guardians of the Galaxy Headquarters - LEGO Speed Build Review
29 marca 202346 574 przegląd
LEGO 76253 Guardian's Of The Galaxy Headquarters EARLY LOOK
23 marca 2023560 przegląd
All LEGO Guardians of the Galaxy Vol. 3 sets Compilation | LEGO 76255 LEGO 76254 | LEGO 76253 Review
9 kwietnia 20235 836 przegląd
UNRELEASED Lego Marvel #76253 Must Buy #lego #shorts #marvel #legomarvel #guardiansofthegalaxy #afol
30 marca 2023880 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 23 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 65 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 72 szt., bohaterów 1 szt.
od 31 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 71 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 41 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 62 szt., ruchome części
od 25 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 58 szt., bohaterów 2 szt.
od 37 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 68 szt., bohaterów 4 szt.
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 44 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 75 szt.
od 36 zł
od 23 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 59 szt., bohaterów 2 szt.
od 37 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 76 szt.
od 33 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 82 szt., ruchome części