Конструктор Lego Spider-Man Final Battle 76261
Відео 10Фото 10 |
Lego Spider-Man Final Battle 76261 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Spider-Man Final Battle 76261
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Marvel Ultimate Fighting Spider-Man 900 części (76261)Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Showdown (76261) odtwarza spektakularne starcie z filmu Marvel's Spider-Man: No Way Home. Ten n... щеiesamowity hołd dla Spider-Mana, pełen kultowych postaci i sieci, spodoba się fanom w wieku od 10 lat. Trzy wszechświaty w jednym konstruktorzeTe Rozetka.plПоскаржитись | 365 zł |
LEGO Marvel Super Heroes 76261 Ostateczne starcie Spider-ManaDo??cz do trzech (tak, trzech!) Peterów Parkerów, którzy zmierz? si? z Zielonym Goblinem, Electro i Sandmanem w ostatecznej w... щеalce w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu Marvela. Doktor Strange, Ned i MJ przybywaj? przez portale, a Doc Ock wspina si? po budynku, aby im pomóc. Czy trzej Spider-Manowie wygraj? ostateczn? bitw?? Tylko Ty mo?esz o tym zdecydowa?, przenosz?c si? do paj?czego uniwersum pe?nego akcji i przygód! Zawiera dziewi?? kultowych minifigurek, w tym trzy ró?ne wersje Spider-Mana Mnóstwo detali urozmaica ten panoramiczny model i stwarza wi?cej mo?liwo?ci zabawy i ekspozycji ?wietny prezent dla m?odych superbohaterów i fanów Spider-Mana w wieku od 10 lat Zestaw ma 18 cm wysoko?ci, 20 cm szeroko?ci i 22 cm g??boko?ci Dzieci mog? przybli?a? i obraca? zestawy w 3D, korzystaj?c z intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder 10+, 900 elements, 354mm x 378mm x 70,5mm Proshop.plПоскаржитись | 383 zł |
LEGO Marvel 76261 Ostateczne starcie Spider-ManaKlocki Super Heroes 76261 Ostateczne starcie Spider-mana Klocki Super Heroes 76261 Ostateczne... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 344 zł |
Klocki LEGO Marvel Ostateczne starcie Spider-Mana 76261LEGO® Marvel Ostateczne Starcie Spider-ManaZest Maxelektro.plПоскаржитись | 533 zł |
LEGO 76261 Marvel Ostateczne starcie Spider-ManaZestaw LEGO® Marvel Ostateczne starcie Spider-Mana (76261) to odtworzenie spektakularnego starcia z filmu „Spider-Man: Bez dr... щеogi do domu” od Marvela. Jest pełen kultowych postaci i pajęczej akcji i z pewnością zachwyci fanów Spider-Mana w wieku od 10 lat. Electro.plПоскаржитись | 400 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Lego Marvel Super HeroesПорівняти в таблиці →
від 2 700 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 5201 шт, персонажів 31 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 290 шт, персонажів 2 шт
від 47 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 154 шт, рухомі деталі
від 290 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 545 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 49 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 375 zł
вік 14+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1901 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 344 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 900 шт, персонажів 9 шт
від 299 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1108 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 281 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 359 шт, персонажів 4 шт
від 98 zł
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 229 шт, персонажів 3 шт
від 430 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 307 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 371 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 400 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 112 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 264 шт, персонажів 3 шт
від 114 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 355 шт, персонажів 3 шт
від 14 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 55 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Die Liebe fehlt, sonst cool: LEGO Freiheitsstatue aus Spider-Man No Way Home! | Set 76261
22 червня 202385 597 переглядів
LEGO miss Spider-Man Final Battle 2023?
27 травня 2023232 перегляда
LEGO Marvel 76261 SPIDER-MAN FINAL BATTLE Review! (2023)
8 липня 2023496 079 переглядів
LEGO Spider-Man Final Battle - SUMMER 2023 No Way Home Set!
26 травня 202353 316 переглядів
SHOCKING Update on LEGO Spider-Man Final Battle 2023 Set!
10 червня 202346 341 перегляд
Best LEGO set of the year? 76261 Spider-Man Final Battle early review!
13 червня 202362 416 переглядів
LEGO Spider-Man Final Battle No Way Home Set! (THEY FINALLY DID IT)
27 травня 2023451 перегляд
Lego Analysis: New Spider-Man: No Way Home set revealed! 76261
27 травня 2023328 переглядів
LEGO instructions - Super Heroes - 76261 - Spider-Man Final Battle
5 серпня 2023374 перегляда
LEGO Marvel 76261 Spider-Man Final Battle - LEGO Speed Build Review
1 серпня 2023395 801 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 299 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 794 шт, персонажів 7 шт
від 240 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 761 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 10+, унісекс, сюжетні набори, деталей 899 шт, персонажів 15 шт, рухомі деталі
від 315 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 290 zł
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 835 шт, рухомі деталі
від 285 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1003 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 329 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 795 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 318 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 802 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 366 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 997 шт, персонажів 3 шт
від 318 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 887 шт, персонажів 5 шт
від 275 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1040 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі