Klocki Lego Spider-Man Final Battle 76261
Wideo 10Zdjęcia 10 |
Lego Spider-Man Final Battle 76261 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Spider-Man Final Battle 76261
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Marvel Ultimate Fighting Spider-Man 900 części (76261)Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Showdown (76261) odtwarza spektakularne starcie z filmu Marvel's Spider-Man: No Way Home. Ten n... więcejiesamowity hołd dla Spider-Mana, pełen kultowych postaci i sieci, spodoba się fanom w wieku od 10 lat. Trzy wszechświaty w jednym konstruktorzeTe Rozetka.plZłóż skargę | 365 zł |
LEGO Marvel Super Heroes 76261 Ostateczne starcie Spider-ManaDo??cz do trzech (tak, trzech!) Peterów Parkerów, którzy zmierz? si? z Zielonym Goblinem, Electro i Sandmanem w ostatecznej w... więcejalce w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu Marvela. Doktor Strange, Ned i MJ przybywaj? przez portale, a Doc Ock wspina si? po budynku, aby im pomóc. Czy trzej Spider-Manowie wygraj? ostateczn? bitw?? Tylko Ty mo?esz o tym zdecydowa?, przenosz?c si? do paj?czego uniwersum pe?nego akcji i przygód! Zawiera dziewi?? kultowych minifigurek, w tym trzy ró?ne wersje Spider-Mana Mnóstwo detali urozmaica ten panoramiczny model i stwarza wi?cej mo?liwo?ci zabawy i ekspozycji ?wietny prezent dla m?odych superbohaterów i fanów Spider-Mana w wieku od 10 lat Zestaw ma 18 cm wysoko?ci, 20 cm szeroko?ci i 22 cm g??boko?ci Dzieci mog? przybli?a? i obraca? zestawy w 3D, korzystaj?c z intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder 10+, 900 elements, 354mm x 378mm x 70,5mm Proshop.plZłóż skargę | 383 zł |
LEGO Marvel 76261 Ostateczne starcie Spider-ManaKlocki Super Heroes 76261 Ostateczne starcie Spider-mana Klocki Super Heroes 76261 Ostateczne... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 344 zł |
Klocki LEGO Marvel Ostateczne starcie Spider-Mana 76261LEGO® Marvel Ostateczne Starcie Spider-ManaZest Maxelektro.plZłóż skargę | 533 zł |
LEGO 76261 Marvel Ostateczne starcie Spider-ManaZestaw LEGO® Marvel Ostateczne starcie Spider-Mana (76261) to odtworzenie spektakularnego starcia z filmu „Spider-Man: Bez dr... więcejogi do domu” od Marvela. Jest pełen kultowych postaci i pajęczej akcji i z pewnością zachwyci fanów Spider-Mana w wieku od 10 lat. Electro.plZłóż skargę | 400 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Lego Marvel Super HeroesPorównaj w tabeli →
od 344 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 900 szt., bohaterów 9 szt.
od 2 700 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 5201 szt., bohaterów 31 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 476 szt., ruchome części
od 340 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 675 szt., ruchome części
od 299 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1108 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 289 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 359 szt., bohaterów 4 szt.
od 125 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 290 szt., bohaterów 2 szt.
od 47 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 154 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 545 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 375 zł
wiek 14+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1901 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 138 zł
wiek 5+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 85 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 300 zł
wiek 6+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 124 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 154 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 163 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 180 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 456 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 343 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 215 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 496 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 138 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Die Liebe fehlt, sonst cool: LEGO Freiheitsstatue aus Spider-Man No Way Home! | Set 76261
22 czerwca 202385 597 przegląd
LEGO miss Spider-Man Final Battle 2023?
27 maja 2023232 przegląd
LEGO Marvel 76261 SPIDER-MAN FINAL BATTLE Review! (2023)
8 lipca 2023496 079 przegląd
LEGO Spider-Man Final Battle - SUMMER 2023 No Way Home Set!
26 maja 202353 316 przegląd
SHOCKING Update on LEGO Spider-Man Final Battle 2023 Set!
10 czerwca 202346 341 przegląd
Best LEGO set of the year? 76261 Spider-Man Final Battle early review!
13 czerwca 202362 416 przegląd
LEGO Spider-Man Final Battle No Way Home Set! (THEY FINALLY DID IT)
27 maja 2023451 przegląd
Lego Analysis: New Spider-Man: No Way Home set revealed! 76261
27 maja 2023328 przegląd
LEGO instructions - Super Heroes - 76261 - Spider-Man Final Battle
5 sierpnia 2023374 przegląd
LEGO Marvel 76261 Spider-Man Final Battle - LEGO Speed Build Review
1 sierpnia 2023395 801 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 299 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 794 szt., bohaterów 7 szt.
od 240 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 761 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 10+, unisex, zestawy fabularne, elementów 899 szt., bohaterów 15 szt., ruchome części
od 315 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1050 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 290 zł
wiek 10+, unisex, transport lądowy, elementów 835 szt., ruchome części
od 285 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1003 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 366 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 997 szt., bohaterów 3 szt.
od 318 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 802 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 329 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 795 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 318 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 887 szt., bohaterów 5 szt.
od 275 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1040 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części