Klocki Lego Ferrari F40 Competizione 75890 (75890)
Zdjęcia 7 |
Lego Ferrari F40 Competizione 75890 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Ferrari F40 Competizione 75890
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Speed Champions 75890 Ferrari F40 Competizione | 95 zł |
Lego LEGO Speed Champions Ferrari F40 Competizione 75890 | 70 zł |
Lego Ferrari F40 Competizione 75890 Speed Champion | 110 zł |
LEGO Speed Champions 75890 Ferrari F40 Competizione | 95 zł |
Lego LEGO Speed Champions Ferrari F40 Competizione 75890 | 91 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →