Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 8100iEG
Zdjęcia 14 |
Konner&Sohnen KS 8100iEG |
|
Generator dwupaliwowy, który może działać na benzynie lub skroplonym gazie z butli. Ma moc znamionową 7,2 kW (przy zasilaniu gazem moc jest o 10% mniejsza). Urządzenie wyposażone jest w 16-konny silnik o pojemności skokowej 458 cm3, który zużywa około 2,82 litra benzyny na godzinę pracy (przy obciążeniu 50% mocy znamionowej). Generator Konner&Sohnen KS 8100iEG posiada rozrusznik elektryczny, który zapewnia łatwy i niezawodny rozruch silnika. Mini elektrownia posiada dwa gniazdka (zwykłe 16 A i „power” 32 A), dwa porty USB do zasilania i ładowania przenośnej elektroniki oraz wyjście 12 V DC w postaci zapalniczki samochodowej. Urządzenie waży 68 kg (bez paliwa w 20-litrowym zbiorniku gazu), dlatego zostało wyposażone w kółka i uchwyty ułatwiające przemieszczanie agregatu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 8100iEG
Generator Prądu Inwertorowy Agregat Prądotwórczy Gazowo-Benzynowy Könner & | 7 499 zł |
Könner & Söhnen, Agregat/Generator inwertorowy Hybrydowy 7,2 Kw, KS 8100iE | 5 999 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy gaz KS 8100iEG Könner & Söhnen KS | 5 599 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR INWERTOROWY HYBRYDOWY KS 8100iEG | 7 097 zł |