Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 4100iEG
Zdjęcia 12 |
Konner&Sohnen KS 4100iEG |
|
Dwupaliwowy agregat prądotwórczy, który może działać na benzynę lub paliwo gazowe (zestaw węży i reduktorów wymaganych do podłączenia do zbiornika propanu jest natychmiast dołączony). W nominalnym trybie pracy „ciągnie” obciążenie do 3,6 kW (podczas pracy na gazie jest o około 10% mniej). Głównym „korpusem roboczym” generatora Konner & Sohnen KS 4100iEG jest silnik spalinowy o pojemności 223 cm3 i mocy 7,5 KM.
z rozrusznikiem elektrycznym. Współpracuje z alternatorem inwerterowym, który odpowiada za generowanie czystego (bez przepięć) prądu wymaganego przez nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego. Odbiorcy mogą być podłączeni do elektrowni za pomocą dwóch gniazd 230 V (z automatycznymi wyłącznikami 16 A). Istnieją dwa porty USB do ładowania elektroniki. Za pomocą specjalnego urządzenia KS PU1 (do zakupienia osobno) można połączyć tę jednostkę z innym generatorem inwerterowym Konner & Sohnen w jeden system do pracy połączonej i synchronicznej na wspólnym obciążeniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 4100iEG
Wszystkie ceny 7 →Könner & Söhnen KS 4100iEG Dual Fuel generator inwerterowy na benzynę/LPG | 4 349 zł |
Agregat Könner & Söhnen 4100iEG 4000 W 1-fazowy | 4 307 zł |
Könner & Söhnen, Agregat/Generator inwertorowy 3,6 Kw, 230V KS 4100LIEG | 3 299 zł |
Agregat inwertorowy hybrydowy K nner & S hnen KS4100iEG | 4 599 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy gaz KS 4100iEG 4000w Könner & Söhnen K | 4 339 zł |
K&S Germany Agregat Inwentorowy 4 Kw Beznyna/Gaz DX KS4100IEG 426040536471 | 3 339 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR INWERTOROWY 3,6kW 230V KS 4100iiEG | 4 485 zł |