Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 4000iEG S
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Konner&Sohnen KS 4000iEG S |
|
Generator dwupaliwowy z alternatorem inwerterowym, który wytwarza prąd wysokiej jakości o stabilnej charakterystyce. Moc znamionowa urządzenia przy zasilaniu benzyną wynosi 3,6 kW (przy zasilaniu gazem – 3,24 kW). Generator Konner&Sohnen KS 4000iEG S wyposażony jest w silnik o mocy 7,5 KM. o pojemności roboczej 223 cm³. Aby zapewnić prosty i łatwy rozruch, jest wyposażony w rozrusznik elektryczny i akumulator.
Na panelu przednim znajdują się dwa gniazda 230 V (do podłączenia zwykłych odbiorników, takich jak sprzęt AGD czy elektronarzędzia), port USB (do zasilania i ładowania przenośnej elektroniki), złącza do połączenia równoległego (umożliwiają połączenie dwóch identycznych generatorów w celu praca na wspólnym obciążeniu) i przyłącze gazowe (do podłączenia butli z propanem do urządzenia). Dzięki obecności dźwiękoszczelnej obudowy, która otacza wszystkie podzespoły i części generatora, model ten działa dość cicho (poziom hałasu w odległości 7 m nie przekracza 66 dB).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 4000iEG S
Wszystkie ceny 7 →Könner & Söhnen Agregat Prądotwórczy KS 4000iEG S Generator Prądu Inwertor | 5 599 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS 4000iEG S 4000 W 1-fazowy | 4 778 zł |
Agregat prądotwórczy inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4000iEG S Könner & Sö | 4 499 zł |
Agregat inwertorowy hybrydowy K nner & S hnen KS4000iEGS | 3 890 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy gaz KS 4000iEG S 4000w Könner & Söhnen | 3 899 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR INWERTOROWY 3,5kW 230V KS 4000iEG S SILENT SERIE | 5 192 zł |
Könner & Söhnen Ks 4000Ieg S Inwertorowy (KS4000IEGS) | 3 950 zł |