Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 7000E G
Konner&Sohnen KS 7000E G |
|
Dość zaawansowany i nowoczesny model generatora, który jest w stanie zapewnić najwyższy poziom efektywności energetycznej. Moc znamionowa urządzenia to 5 kW. Przy połowicznym obciążeniu Konner & Sohnen KS 7000E G zużywa tylko 1,47 l/h benzyny, ale oprócz paliwa płynnego model ten może również korzystać z gazu. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 25 litrów. Żywotność baterii - do 17 h (przy połowie obciążenia).
Generator wyposażony jest między innymi w łatwy w obsłudze informacyjny panel sterowania, w którym znajduje się licznik h, woltomierz i miernik częstotliwości prądu. Dostępnych jest kilka gniazd, z których jedno dostarcza prąd na poziomie 16 Aa, a na drugim prąd sięga 32 A. Jest też wyjście DC, które dostarcza stały prąd o napięciu 12 V. pojemność miski olejowej wynosi 1,1 litra. Moc układu napędowego wynosi około 13 KM. Model ten może być używany zarówno w domu, jak i w produkcji. Urządzenie waży 76 kg. Poziom hałasu generowanego podczas pracy wynosi około 78 dB. Generator wyposażony jest w rozrusznik elektryczny, co znacznie ułatwia proces rozruchu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 7000E G
Agregat prądotwórczy KÖNNER & SÖHNEN KS 7000 E G | 3 599 zł |
Agregat Könner & Söhnen 5500 W | 3 865 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 7000E G AVR (dwupaliwo | 5 487 zł |
Agregat hybrydowy benzyna/LPG K nner & S hnen KS7000EG | 3 999 zł |
Agregat generator prądu benzyna gaz KS 7000E G Könner & Söhnen KS | 3 499 zł |