Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 10000E-3
Zdjęcia 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E-3 |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 10000E-3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy KS 10000E-3 Generator prądu benzynowy dla odbiorników | 5 939 zł |
Agregat Könner & Söhnen 8000 W | 4 789 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Könner&Sohnen KS 10000E-3 AVR DIM-KS 10000 | 6 467 zł |
Agregat prądotwórczy KÖNNER & SÖHNEN KS 10000 E-3 | 4 499 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy K nner & S hnen KS10000E-3 | 4 463 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje modelu:
- Model KS 10000E-3 - brak funkcji automatycznego uruchamiania
- Model KS 10000E ATS-3 - jest funkcja autostartu
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 10000E-3
Ceny na Konner&Sohnen KS 10000E-3 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | od 3 899 zł | 5 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | od 3 660 zł | 9 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | od 4 330 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →