Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE Heavy Duty (długotrwała eksploatacja)elektryczny rozruchwskaźnik poziomu paliwalicznik motogodzinwyjście 12V 230 B 400 V |
|
Diesel. Rozrusznik elektryczny. Podgrzewanie. Automatyczny regulator napięcia (AVR). Wyjście 12 V.
Elektrownia spalinowa przeznaczona do zasilania odbiorców o łącznej mocy do 6 kW. Wyposażony w 14-konny silnik o pojemności roboczej 456 cm3. Według producenta zasoby tego silnika wysokoprężnego przekraczają 3000 godzin. Na płycie czołowej urządzenia znajdują się dwa gniazda 230 V (jedno z limitem 16 A, drugie z limitem 32 A) oraz zaciski do zasilania urządzeń pracujących na prąd stały 12 V. Obok nich znajdują się wyłącznik zapłonu (w generatorze Konner & Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE jest rozrusznik elektryczny, układ podgrzewania i akumulator „pokładowy” niezbędny do ich działania) oraz cyfrowy wyświetlacz mogący pokazywać wskazania woltomierza lub licznika godzin.
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Könner & Söhnen KS 8100HDE agregat prądotwórczy dieslowski 4-suwowy silnik | 7 599 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS8100HDE 6500 W 1-fazowy | 6 651 zł |
Könner & Söhnen Generator Prądotwórczy Diesel 6,0Kw 230V Ks 8100Hde (Euro | 5 599 zł |
Agregat generator prądu diesel KS 8100HDE (euro V) 6500w Könner & Söhnen K | 5 399 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model KS 8100HDE - napięcie wyjściowe 230 V, brak złącza do podłączenia jednostki autorun
- Model KS 8100HDE-1/3 ATSR - napięcie wyjściowe 400 V, jest złącze do podłączenia jednostki autorun
Modyfikacje Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE
Ceny na Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE | od 5 399 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR | od 5 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →