Електрогенератор Konner&Sohnen KS 2000iG S
Фото 14 |
Konner&Sohnen KS 2000iG S |
|
Невеликий двопаливний генератор під навантаження до 1.8 кВт. Здатний працювати на бензині чи пропані. Шланг із газовим редуктором, необхідні для підключення пристрою до пропанового балона, входять до комплекту постачання. "Серце" мініатюрної електростанції - це 4-тактний ДВС, що має робочий об'єм 80 см3 і потужність 2.5 к.с. (Під час роботи на газі приблизно на 10% менше). Він обертає інверторний альтернатор з мідною обмоткою, який виробляє електрику.
Завдяки інвертору газобензиновий генератор Konner&Sohnen KS 2000iG S працює дуже тихо (обіг двигуна автоматично регулюється під поточне навантаження) і видає «чистий» струм. Тому споживачі електроенергії, підключені до генераторної установки через розетку 220, отримують стабільну напругу без стрибків і провалів. Ця модель оснащена спеціальним портом, який дозволяє включати два ідентичні генератори для спільної синхронної роботи (прилад для паралельного підключення купується окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 2000iG S
Усі ціни 6 →Agregat Prądotwórczy Generator prądu Inwerterowy K&S Könner&Söhnen KS 2000 | 2 589 zł |
LPG/gasoline inverter generator KS 2000iG S | 2 499 zł |
Agregat inwertorowy hybrydowy Benzyna/LPG K nner & S hnen KS2000iG S | 3 399 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy KS 2000iG S Könner & Söhnen KS | 2 299 zł |
K&S Germany Agregat Inwentorowy Benzyna /Lpg 2 Kw DX KS2000IGS 42604053647 | 2 097 zł |
AGREGAT INWENTOROWY BENZYNA /LPG 2 KW | 2 083 zł |