Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 2000iG S
Zdjęcia 14 |
Konner&Sohnen KS 2000iG S |
|
Mały generator dwupaliwowy do obciążeń do 1,8 kW. Może być zasilany benzyną lub propanem. W zestawie znajduje się wąż z reduktorem gazu, niezbędny do podłączenia urządzenia do butli z propanem. „Sercem” miniaturowej elektrowni jest 4-suwowy silnik spalinowy o pojemności roboczej 80 cm3 i mocy 2,5 KM. (podczas pracy na gazie około 10% mniej). Napędza on alternator inwerterowy z uzwojeniem miedzianym, który wytwarza prąd.
Dzięki inwerterowi generator gazowo-benzynowy Konner&Sohnen KS 2000iG S jest bardzo cichy (obroty silnika są automatycznie dostosowywane do aktualnego obciążenia) i wytwarza „czysty” prąd. Dlatego odbiorcy energii elektrycznej podłączeni do agregatu prądotwórczego przez gniazdo 230 V otrzymują stabilne napięcie bez przepięć i spadków. Model ten wyposażony jest w specjalny port, który umożliwia uruchomienie dwóch identycznych generatorów do jednoczesnej pracy synchronicznej (urządzenie do połączenia równoległego należy zakupić osobno).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 2000iG S
Wszystkie ceny 8 →Agregat Prądotwórczy Generator prądu Inwerterowy K&S Könner&Söhnen KS 2000 | 2 589 zł |
Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen KS 2000iG S | 2 196 zł |
LPG/gasoline inverter generator KS 2000iG S | 3 999 zł |
Agregat inwertorowy hybrydowy Benzyna/LPG K nner & S hnen KS2000iG S | 3 399 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy KS 2000iG S Könner & Söhnen KS | 2 299 zł |