Електрогенератор Konner&Sohnen KS 12-1E ATSR
Фото 4 |
Konner&Sohnen KS 12-1E ATSR 9 кВт макс.9.2 кВт 230 B 11.25 кВт макс.11.5 кВт 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 12-1E ATSR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Könner & Söhnen KS 12-1E ATSR Agregat Prądotwórczy Benzyna Jednocylindrowy | 9 999 zł |
Könner & Söhnen Generator Prądotwórczy Benzynowy 9,0Kw 230V Ks 12-1E Atsr | 9 999 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY BENZYNOWY 9,0kW 230V KS 12-1E ATSR | 8 081 zł |
Модификації Konner&Sohnen KS 12-1E ATSR
Ціни на Konner&Sohnen KS 12-1E ATSR |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 12-1E ATSR | від 8 081 zł | 3 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 12-1E-1/3 ATSR | від 8 099 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →