Електрогенератор Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3
Фото 18 |
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Könner & Söhnen Agregat Prądotwórczy Benzynowy KS 7000E-3 ATS dla Odbiorni | 5 399 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 5,0kW, 400V, KS 7000E-3 ATS | 4 099 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 7000E-3 ATS 5000w 400v Könner & Söhne | 3 899 zł |
K&S Germany Agregat Benzynowy 3F 5,5 Kw Ats DX KS7000E3A 4260405361632 | 3 740 zł |
Модифікації моделі:
- Модель KS 7000E-3 — немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E ATS-3 — є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3
Ціни на Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000E | від 3 399 zł | 5 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | від 3 473 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | від 3 794 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | від 3 740 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000 | від 2 778 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →