Електрогенератор Konner&Sohnen KS 4000iEG S
Відео 1Фото 21 |
Konner&Sohnen KS 4000iEG S |
|
Двопаливний генератор з інверторним альтернатором, який видає якісний струм зі стабільними характеристиками. Номінальна потужність апарату під час роботи на бензині дорівнює 3.6 кВт (при роботі на газі — 3.24 кВт). Генератор Konner&Sohnen KS 4000iEG S оснащений двигуном, що має потужність 7.5 л. при робочому об'ємі 223 см³. З метою забезпечення простого та легкого запуску він оснащений електростартером та акумуляторною батареєю.
На передній панелі є дві розетки 230 В (для підключення звичайних споживачів, на зразок побутової техніки або електроінструментів), порт USB (для живлення та підзарядки портативної електроніки), роз'єми для паралельного підключення (дозволяють об'єднати два ідентичні генератори для роботи на загальне навантаження) та газовий штуцер (для підключення до апарату балона із пропаном). Завдяки наявності звукоізоляційного кожуха, який містить всі вузли і деталі генератора, дана модель працює досить тихо (рівень шуму на відстані 7 м не перевищує 66 дБ).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 4000iEG S
Усі ціни 7 →Könner & Söhnen Agregat Prądotwórczy KS 4000iEG S Generator Prądu Inwertor | 5 599 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS 4000iEG S 4000 W 1-fazowy | 4 778 zł |
Agregat prądotwórczy inwertorowy gazowo-benzynowy KS 4000iEG S Könner & Sö | 4 499 zł |
Agregat inwertorowy hybrydowy K nner & S hnen KS4000iEGS | 3 890 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy gaz KS 4000iEG S 4000w Könner & Söhnen | 3 899 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR INWERTOROWY 3,5kW 230V KS 4000iEG S SILENT SERIE | 5 192 zł |
Könner & Söhnen Ks 4000Ieg S Inwertorowy (KS4000IEGS) | 3 950 zł |