Електрогенератор Konner&Sohnen KS 7000E G
Konner&Sohnen KS 7000E G |
|
Досить прогресивна і сучасна модель генератора, здатна забезпечити найвищий рівень енергоефективності. Номінальна потужність пристрою становить 5 кВт. При половинному навантаженні Konner&Sohnen KS 7000E G витрачає всього 1,47 л/год бензину, але крім рідкого палива дана модель може використовувати також і газ. Об'єм паливного бака становить 25 л. Час автономної роботи — до 17 годин (за умови половинної навантаження).
Серед іншого генератор обладнаний зручною у використанні інформативною панеллю управління, на якій розміщено лічильник мотогодин, вольтметр і вимірювач частоти струму. Передбачено кілька розеток, при цьому один з виходів забезпечує силу струму на рівні 16 Аа, а на другому сила струму досягає 32 А. Також передбачений вихід DC, забезпечує постійний струм з напругою 12 В. Ємність масляного картера становить 1,1 л. Потужність приводної системи знаходиться на позначці 13 к.с. Дану модель можна використовувати як в домашніх умовах, так і на виробництві. Агрегат важить 76 кг. Рівень створюваного під час роботи шуму знаходиться на позначці 78 дБ. Генератор оснащений електростартером, що значно полегшує процес пуску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 7000E G
Agregat prądotwórczy KÖNNER & SÖHNEN KS 7000 E G | 3 599 zł |
Agregat Könner & Söhnen 5500 W | 3 865 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 7000E G AVR (dwupaliwo | 5 487 zł |
Agregat hybrydowy benzyna/LPG K nner & S hnen KS7000EG | 3 999 zł |
Agregat generator prądu benzyna gaz KS 7000E G Könner & Söhnen KS | 3 499 zł |