Електрогенератор Konner&Sohnen KS 3000
Фото 3 |
Konner&Sohnen KS 3000 -ручний |
|
Бензогенератор з потужністю трохи нижче середнього класу. Розрахований на навантаження до 2,6 кВт. Оснащений двигуном об'ємом 208 «кубиків» та має бензобак на 15 літрів палива. При навантаженні 50% від номінальної потужності споживає близько літра палива на годину і в такому режимі може повністю автономно, не вимагаючи уваги та дозаправки, пропрацювати без зупинок до 15 годин.
До генератора Konner&Sohnen KS 3000 можна підключати споживачів змінного струму через дві розетки (230 В, 16 А), а прилади, що працюють на постійному струмі, через низьковольтні клеми (12 В). На передній панелі, крім розеток та роз'ємів, знаходиться багатофункціональний LED-дисплей, який показує найважливішу інформацію про роботу генераторної установки: частоту струму, його напругу та напрацювання двигуна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 3000
Усі ціни 8 →Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen KS 3000 Generator benzyna 3000W 7kM 2 | 1 829 zł |
Generator 'Könner & Söhnen' KS 3000 | 1 399 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Söhnen KS 3000 AVR DIM-KS 3000 | 2 351 zł |
Agregat benzynowy KS3000 - K nner & S hnen | 2 999 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 3000 2600W 230v Könner & Söhnen KS | 1 299 zł |
- Модель KS 3000 — ручний тип запуску, паливо – бензин
- Модель KS 3000E — запуск за допомогою електростартера, паливо – бензин
- Модель KS 3000G — ручний тип запуску, паливо – газ/бензин
Модификації Konner&Sohnen KS 3000
Ціни на Konner&Sohnen KS 3000 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 3000E | від 1 999 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 3000 | від 1 299 zł | 8 пропозицій |