Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 3000
Zdjęcia 3 |
Konner&Sohnen KS 3000 -ręczny |
|
Generator gazu o mocy nieco poniżej średniej klasy. Przeznaczony do obciążeń do 2,6 kW. Wyposażony w silnik o pojemności 208 "kostek" i posiada zbiornik gazu na 15 litrów paliwa. Przy obciążeniu 50% mocy znamionowej zużywa około litra paliwa na godzinę iw tym trybie może pracować całkowicie autonomicznie, nie wymagając uwagi i tankowania, a także pracować bez zatrzymywania się do 15 godzin.
Odbiorniki prądu przemiennego można podłączyć do generatora Konner & Sohnen KS 3000 przez dwa gniazda (230 V, 16 A), a urządzenia zasilane prądem stałym przez zaciski niskiego napięcia (12 V). Na przednim panelu oprócz gniazd i złączy znajduje się wielofunkcyjny wyświetlacz LED, który pokazuje najważniejsze informacje dotyczące pracy agregatu prądotwórczego: częstotliwość prądu, jego napięcie oraz motogodziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 3000
Wszystkie ceny 9 →Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen KS 3000 Generator benzyna 3000W 7kM 2 | 1 829 zł |
Agregat Könner & Söhnen 3000 W | 1 493 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Söhnen KS 3000 AVR DIM-KS 3000 | 2 351 zł |
Generator 'Könner & Söhnen' KS 3000 | 1 399 zł |
Agregat benzynowy KS3000 - K nner & S hnen | 2 999 zł |
- Model KS 3000 - typ rozruchu ręcznego, paliwo - benzyna
- Model KS 3000E - rozrusznik elektryczny, paliwo - benzyna
- Model KS 3000G - rozruch ręczny, paliwo - gaz/benzyna
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 3000
Ceny na Konner&Sohnen KS 3000 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 3000E | od 1 963 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 3000 | od 1 299 zł | 10 oferty |