Електрогенератор Konner&Sohnen KS 7000E
Фото 18 |
Konner&Sohnen KS 7000E |
|
Бензинова електростанція з 13-сильним двигуном об'ємом 389 см3. У номінальному режимі можна розраховувати, що вона забезпечить стабільну роботу споживачів сумарною потужністю до 5 кВт. А в короткочасному («піковому») режимі, що враховує пускові струми при включенні потужних електроприладів, з неї можна вичавити 5.5 кВт. При 50% від допустимого навантаження генератор Konner&Sohnen KS 7000E споживає бензин з «апетитом» 1.47 л/год.
Завдяки великому паливному баку (25 л), у такому режимі він може автономно працювати дуже довго – до 17 години поспіль. Споживачі електроенергії підключаються до генераторної установки через розетки 230 (на 16 А і 32 А). Також є можливість заряджати акумулятори або живити низьковольтні прилади, підключаючи їх до клем 12 В. Апарат оснащений електричним стартером, що забезпечує простий та впевнений запуск двигуна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 7000E
Generator Benzynowy KS 7000E o Mocy Maksymalnej 5500 W Rozruch Ręczny / El | 4 499 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS7000E 5500 W 1-fazowy | 3 931 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 7000E AVR DIM-KS 7000E | 4 899 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 5,0kW, 230V, KS 7000E | 3 569 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 7000E 5000w 230v Könner & Söhnen KS | 3 399 zł |
- Модель KS 7000 — ручний тип запуску, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E — запуск за допомогою електростартера, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E ATS — запуск за допомогою електростартера, є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 7000E
Ціни на Konner&Sohnen KS 7000E |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000E | від 3 399 zł | 5 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | від 3 473 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | від 3 794 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | від 3 740 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000 | від 2 778 zł | 6 пропозицій |