Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 7000E
Zdjęcia 18 |
Konner&Sohnen KS 7000E |
|
Elektrownia benzynowa z 13-konnym silnikiem o pojemności 389 cm3. W nominalnym trybie pracy można oczekiwać, że zapewni stabilną pracę odbiorników o łącznej mocy do 5 kW. A w trybie krótkoterminowym („szczytowym”), który uwzględnia prądy rozruchowe po włączeniu potężnych urządzeń elektrycznych, można z niego „wycisnąć” 5,5 kW. Przy 50% dopuszczalnego obciążenia generator Konner & Sohnen KS 7000E zużywa benzynę z „apetytem” 1,47 l / h.
Dzięki dużemu zbiornikowi paliwa (25 l) w tym trybie może pracować autonomicznie przez bardzo długi czas - do 17 godzin z rzędu. Odbiorniki energii elektrycznej są podłączone do agregatu prądotwórczego za pomocą gniazd 230 V (16 A i 32 A). Możliwe jest również ładowanie akumulatorów lub zasilanie urządzeń niskonapięciowych poprzez podłączenie ich do zacisków 12 V. Urządzenie wyposażone jest w rozrusznik elektryczny, który zapewnia łatwy i pewny rozruch silnika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 7000E
Generator Benzynowy KS 7000E o Mocy Maksymalnej 5500 W Rozruch Ręczny / El | 4 499 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS7000E 5500 W 1-fazowy | 3 931 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 7000E AVR DIM-KS 7000E | 4 899 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 5,0kW, 230V, KS 7000E | 3 569 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 7000E 5000w 230v Könner & Söhnen KS | 3 399 zł |
- Model KS 7000 - typ startu ręcznego, bez funkcji startu automatycznego
- Model KS 7000E - rozrusznik elektryczny, bez funkcji autostartu
- Model KS 7000E ATS - rozrusznik elektryczny, funkcja automatycznego startu
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 7000E
Ceny na Konner&Sohnen KS 7000E |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000E | od 3 399 zł | 5 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | od 3 473 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | od 3 794 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | od 3 740 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000 | od 2 778 zł | 6 oferty |