Agregat prądotwórczy CHAMPION 73001i-E-EU (PG3500)
Zdjęcia 15 |
CHAMPION 73001i-E-EU |
|
Moc rozruchowa 3750 W
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CHAMPION 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CHAMPION.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CHAMPION 73001i-E-EU
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Champion EU 3500 Watt Petrol Inverter Generator ELE-AGR-CHMP-011 | 5 799 zł |
Agregat prądotwórczy CHAMPION 73001I-EU | 5 799 zł |
Agregat Champion Champion EU 3500 Watt Petrol Inverter Generator | 5 749 zł |
Agregat prądotwórczy CHAMPION 73001I-EU | 4 799 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwerterowy Champion 3500 Watt CHA-73001I | 5 509 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →