Agregat prądotwórczy CHAMPION 92001i-EU
Zdjęcia 16 |
CHAMPION 92001i-EU |
|
Moc początkowa 2500 W
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CHAMPION 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CHAMPION.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CHAMPION 92001i-EU
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Champion Power Equipment The Mighty Atom Generator Prądu Żółty 53 x 36 x 5 | 2 425 zł |
Champion EU 2200 Watt Petrol Suitcase Inverter Generator ''The Mighty Atom | 3 799 zł |
Agregat prądotwórczy CHAMPION THE MIGHTY ATOM 92001I-EU | 3 799 zł |
Agregat prądotwórczy CHAMPION THE MIGHTY ATOM 92001I-EU | 3 599 zł |
Agregat Champion Agregat prądotwórczy Champion 92001I-EU | 3 719 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwerterowy Champion Mighty Atom 2200 Wat | 2 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →