Agregat prądotwórczy Fogo FH 3001R
Fogo FH 3001R |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo FH 3001R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Fogo 2500 W | 3 969 zł |
Agregat prądotwórczy 2,7kW FH3001R Fogo | 3 199 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo FH 3001 R AVR | 3 563 zł |
Agregat prądotwórczy Fogo FH 3001 R | 4 241 zł |
Agregat prądotwórczy 2,7kW FH3001R Fogo | 3 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →