Електрогенератор Fogo F 3001 iS (32628)
Відео 2Фото 9 |
Fogo F 3001 iS |
|
Генератор для автономного живлення споживачів загальною потужністю до 2.3 кВт. Оснащений двигуном на 120 «кубиків», який у номінальному режимі роботи споживає не більше 1.33 л бензину на годину. Вироблення змінного струму з напругою 220 і частотою 50 Гц здійснюється за допомогою інверторного альтернатора. Виробник гарантує, що відхилення за напругою та частотою не перевищуватимуть ±1% від номіналу.
Тому генератор Fogo F 3001 iS можна використовувати для живлення сучасної автоматики та електроніки, чутливої до якості струму. Крім обслуговування споживачів, що підключаються за допомогою звичайної розетки 230 В, апарат може заряджати автомобільні АКБ (через вихід 12 В) або мобільну електроніку (за допомогою USB-порту). Він також має висновки для паралельного підключення, що дозволяють об'єднати кілька генераторів для спільної роботи на одне навантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Купити Fogo F 3001 iS
Усі ціни 9 →Agregat Fogo INWERTEROWY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY F-3001/IS 2300 W FOGO | 4 190 zł |
F3001IS FOGO Agregat prądotwórczy 230V 2,5kW Inverter AVR silnik na PB Rat | 2 799 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo F 3001 iS | 3 199 zł |
FOGO GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY INWERTEROWY F 3001 iS 2,5kW 230V i 12 V | 3 650 zł |
Agregat prądotwórczy inwerterowy Fogo F 3001 iS 2,3kW 1 fazowy | 3 299 zł |