Електрогенератор Fogo F 3001 (28803)
Фото 3 |
Fogo F 3001 |
|
Авторегулятор напруги (AVR).
Стаціонарний електрогенератор, розрахований на навантаження до 2.7 кВт (3.0 кВт короткочасному режимі). Оснащений чотиритактним бензиновим двигуном з об'ємом 212 «кубів» та потужністю 7 «коней». Передбачено лише ручний спосіб запуску двигуна. За конструкцією та оснащенням будучи простим «будівельним» генератором, Fogo F 3001 може використовуватися як джерело живлення для ручних електроінструментів або невеликого зварювального апарату. Для цього він оснащений двома розетками (230 В). Вбудований авторегулятор (AVR) не дозволяє напрузі «стрибати» більше ніж на 5 – 10 відсотків від номінального значення, навіть під час зварювання. Заявлене виробником споживання бензину дорівнює 1.4 л/год (при навантаженні 75% від номінальної потужності).
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo F 3001
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo F 3001 | 2 220 zł |
Agregat prądotwórczy 3,0kW F3001 Fogo | 1 999 zł |
Agregat Fogo F 3001 2700 W 1-fazowy | 2 422 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY F-3001 2700W FOGO | 2 813 zł |
Agregat prądotwórczy 3,0kW F3001 Fogo | 1 999 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →