Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS
Zdjęcia 12 |
Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS |
|
Wersja 2 różni się schematem podłączenia gniazd (lewe gniazdo nie działa w trybie MAINS INPUT)
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Könner & Söhnen KS 4000iE S ATS ATS Inverter-Generator 4000 W generator pr | 5 699 zł |
Agregat Prądotwórczy Inwertorowy Könner & Söhnen Ks 4000Ie S Ats | 4 966 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy KS 4000iE S ATS Könner & Söhnen KS | 4 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →