Електрогенератор Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS
Фото 12 |
Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS |
|
Версія 2 відрізняється схемою підключення розеток (ліва розетка не працює у режимі MAINS INPUT)
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Könner & Söhnen KS 4000iE S ATS ATS Inverter-Generator 4000 W generator pr | 5 699 zł |
Agregat Prądotwórczy Inwertorowy Könner & Söhnen Ks 4000Ie S Ats | 4 966 zł |
Agregat generator prądu inwertorowy KS 4000iE S ATS Könner & Söhnen KS | 4 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →