Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 7000
Zdjęcia 14 |
Konner&Sohnen KS 7000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 7000
Wszystkie ceny 6 →Könner & Söhnen Agregat prądotwórczy KS 7000 Generator benzynowy o mocy ma | 3 599 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 7000 AVR DIM-KS 7000 | 4 115 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 5,0kW, 230V, KS 7000 | 3 099 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 7000 5000w 230v Könner & Söhnen KS | 2 945 zł |
K&S Germany Agregat Benzynowy 1F 5,5 Kw DX KS7000 4260405361076 | 2 778 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY BENZYNOWY 5,0kW 230V KS 7000 | 3 350 zł |
Zasilanie awaryjne dla domów prywatnych i sprzętu profesjonalnego
Generator gazowy Konner&Sohnen KS 7000 to uniwersalne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnego zasilania rezerwowego lub źródła energii elektrycznej do pracy narzędzi na budowie. Dzięki równowadze mocy i niezawodności generator ten może stać się integralną częścią Twojego domu lub firmy.
Dane techniczne i funkcje
Sercem tego urządzenia jest mocny silnik benzynowy, który pracując synchronicznie z alternatorem, zapewnia stabilne napięcie niezbędne do pracy różnorodnych urządzeń. System AVR dba o to, aby napięcie wyjściowe mieściło się w bezpiecznych granicach, a dodatkowe mechanizmy zabezpieczające zapewniają długą żywotność urządzenia i bezpieczeństwo podłączonych urządzeń.
Komfort i wszechstronność
Główną zaletą Konner&Sohnen KS 7000 jest jego modułowość. Wybór pomiędzy rozruchem ręcznym a elektrycznym pozwala użytkownikom znaleźć opcję idealną do ich potrzeb. Natomiast wersja z automatycznym przełączaniem ATS sprawia, że proces użytkowania generatora jest niemal autonomiczny, co jest szczególnie cenne w sytuacjach niespodziewanych przerw w dostawie prądu.
Wniosek
Niezależnie od tego, czy jest to awaryjne źródło zasilania w domu, źródło energii w miejscu pracy, czy niezawodny partner na budowie, generator gazu Konner&Sohnen KS 7000 oferuje wysoką jakość i funkcjonalność. W zależności od potrzeb i budżetu możesz wybrać najbardziej odpowiednią opcję, mając pewność niezawodności i długotrwałej pracy tego urządzenia.
- Model KS 7000 - typ startu ręcznego, bez funkcji startu automatycznego
- Model KS 7000E - rozrusznik elektryczny, bez funkcji autostartu
- Model KS 7000E ATS - rozrusznik elektryczny, funkcja automatycznego startu
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 7000
Ceny na Konner&Sohnen KS 7000 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000E | od 3 399 zł | 5 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | od 3 473 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | od 3 794 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | od 3 740 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000 | od 2 778 zł | 6 oferty |