Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 7000E-3
Zdjęcia 18 |
Konner&Sohnen KS 7000E-3 |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 7000E-3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy KS 7000E-3 Generator benzynowy K&S Könner&Söhnen dla | 5 229 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 5,0kW, 230/400V, KS 7000E-3 | 3 899 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 7000E-3 5500W 400V Könner & Söhnen KS | 3 899 zł |
K&S Germany Agregat Benzynowy 3F 5,5 Kw DX KS7000E-3 4260405361151 | 3 473 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model KS 7000E-3 — brak funkcji autoodtwarzania
- Model KS 7000E ATS-3 — jest funkcja autoodtwarzania
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 7000E-3
Ceny na Konner&Sohnen KS 7000E-3 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000E | od 3 399 zł | 5 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | od 3 473 zł | 4 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | od 4 199 zł | 2 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | od 4 099 zł | 3 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 7000 | od 2 778 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →