Електрогенератор Konner&Sohnen KS 10000E
Фото 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E |
|
Електростартер. Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В.
Бензинова електростанція для обслуговування споживачів загальною потужністю 7.5 кВт. Найпростіша за «начинкою» модель у лінійці генераторів Konner&Sohnen, оснащених 18-сильними двигунами об'ємом 440 см3. Має електростартер для запуску двигуна без фізичних зусиль, але може заводитися і за допомогою тросика. На передній панелі бензогенератора Konner&Sohnen KS 10000E є дві розетки (на 16 А та 32 А), призначені для живлення техніки, що працює на однофазному струмі 230 В, та клеми 12 В для низьковольтних приладів або автомобільних АКБ. Там же знаходяться замок запалювання, аварійні вимикачі та багатофункціональний LED-дисплей, який відображає показання вольтметра, частотоміра та лічильника мотогодин.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 10000E
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat Könner & Söhnen KS10000E 8000 W 1-fazowy | 4 322 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner&Sohnen KS 10000E AVR DIM-KS 10000E | 5 879 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 7,5 kw, 230 V | 3 999 zł |
Agregat benzynowy KS10000E - K nner & S hnen | 6 579 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 10000E 8000w 230v Könner & Söhnen KS | 3 899 zł |
Модифікації моделі:
- Модель KS 10000E — немає функції автозапуску
- Модель KS 10000E ATS — є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 10000E
Ціни на Konner&Sohnen KS 10000E |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | від 3 899 zł | 5 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | від 3 660 zł | 9 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | від 2 999 zł | 6 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | від 4 330 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →