Електрогенератор Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Фото 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen KS 10000E-3 ATS Generator prądu benzy | 6 299 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS 10000E-3 ATS 8000 W 3-fazowy | 4 330 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 7,5kW, 230/400V, KS 10000E-3 ATS | 4 999 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy K nner & S hnen KS10000E-3ATS | 4 396 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 10000E-3 ATS 230V Könner & Söhnen KS | 4 749 zł |
Модифікації моделі:
- Модель KS 10000E-3 — немає функції автозапуску
- Модель KS 10000E ATS-3 — є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Ціни на Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | від 3 899 zł | 5 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | від 3 660 zł | 9 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | від 2 999 zł | 6 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | від 4 330 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →