Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Zdjęcia 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen KS 10000E-3 ATS Generator prądu benzy | 6 299 zł |
Agregat Könner & Söhnen KS 10000E-3 ATS 8000 W 3-fazowy | 4 330 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 7,5kW, 230/400V, KS 10000E-3 ATS | 4 999 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy K nner & S hnen KS10000E-3ATS | 4 396 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 10000E-3 ATS 230V Könner & Söhnen KS | 4 749 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model KS 10000E-3 — brak funkcji autoodtwarzania
- Model KS 10000E ATS-3 — jest funkcja autoodtwarzania
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Ceny na Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | od 3 899 zł | 5 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | od 3 660 zł | 9 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | od 4 330 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →