Електрогенератор Konner&Sohnen KS 7000E ATS
Фото 18 |
Konner&Sohnen KS 7000E ATS |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 7000E ATS
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 7000E AVR, ATS DIM-KS | 5 389 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 5,0kW, 230V, KS 7000E ATS | 4 199 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 7000E ATS 5000w 230v Könner & Söhnen | 3 799 zł |
K&S Germany Agregat Benzynowy 1F 5,5 Kw Ats DX KS7000EAT 4260405361137 | 3 794 zł |
На ринку паливних електростанцій є ряд провідних виробників, зокрема, до розряду таких зарахована продукція торгової марки Konner&Sohnen. Міцний середній клас бензогенераторів бренду представлений моделлю KS 7000E ATS.
Німецький бензомотор
«У штурвала» мобільної електростанції поставлений німецький чотиритактний бензомотор з низьким рівнем викидів. На піку він виробляє до 5.5 кВт електроенергії, у номінальному режимі роботи можна розраховувати на 5 кВт генерованої потужності. Двигун агрегата має систему полегшеного запуску — електростартер на пару з блоком автоматичного введення в резерв (ATS). Також модель оснастили традиційним ручним стартером.
Паливна економічність
При половинному навантаженні мініелектростанція споживає близько 1.47 л палива за годину безперервної роботи, що дозволяє їй протриматися «на плаву» протягом 17 годин без дозаправки. Показання виробляється вольтажу виводяться на інформаційний екранчик генератора. Він же служить для відображення «пробігу» агрегата — лічильник мотогодин підкаже про подійшло термін планового ТО.
Антивібраційна система
Движок бензогенератора закріплений на каучукових подушках, а його сталева рама спирається на гумові упори для зниження вібрацій. А ось транспортувальних коліс йому не дісталося, що викликає труднощі з переміщеннями агрегата. Все-таки Konner&Sohnen KS 7000E ATS важить в зборі 76 кг. Втім, для генератора завжди можна викроїти стаціонарне місце розміщення, не забувши про вивід відпрацьованих газів через сопло вихлопної труби діаметром 25 мм
- Модель KS 7000 — ручний тип запуску, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E — запуск за допомогою електростартера, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E ATS — запуск за допомогою електростартера, є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 7000E ATS
Ціни на Konner&Sohnen KS 7000E ATS |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000E | від 3 399 zł | 5 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | від 3 473 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | від 3 794 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | від 3 740 zł | 4 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000 | від 2 778 zł | 6 пропозицій |