Електрогенератор Daewoo GDA 8500E-3 Expert
Фото 10 |
Daewoo GDA 8500E-3 Expert 230 B 400 В |
|
У моделі GDA 8500E вихідна напруга 220 В, а у моделі GDA 8500E-3 — 380 В
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daewoo GDA 8500E-3 Expert
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DAEWOO Agregat Prądotwórczy GDA 8500E-3 | 6 111 zł |
GDA8500E-3 DAEWOO Agregat prądotwórczy 400/230V 8,5kVA/2,8kW AVR silnik na | 4 799 zł |
Agregat Daewoo GDA 8500E-3 7500 W 3-fazowy | 5 399 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo Power GDA 8500E-3 AVR DAE-GDA 8500E | 4 481 zł |
Daewoo Gda 8500E-3 Agregat Generator Prądotwórczy Z Rozrusznikiem 1X16A 23 | 5 399 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy Daewoo GDA 8500E-3 7.5kW | 5 999 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy DAEWOO GDA 8500E-3, 1x16A 230V, 1x16A 380V, | 6 699 zł |
Модификації Daewoo GDA 8500E-3 Expert
Ціни на Daewoo GDA 8500E-3 Expert |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 8500E Expert | від 4 315 zł | 2 пропозиції | ||
Daewoo GDA 8500E-3 Expert | від 4 481 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →