Електрогенератор Daewoo GDA 1400i
Фото 9 |
Daewoo GDA 1400i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daewoo GDA 1400i
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
No name AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 1400i 1.0kW | 1 829 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwertorowy Daewoo Power GDA 1400i DAE-GD | 1 244 zł |
Agregat Daewoo Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 1400i | 1 811 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 1400i 1.0kW | 1 771 zł |
Agregat prądotwórczy inwertorowy DAEWOO GDA 1400i, 1x230V / 16A, USB 1x1.0 | 1 795 zł |
DAEWOO GDA 1400i AGREGAT INWERTOROWY GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 230V 1,2kW - O | 1 999 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 1400i 1.0kW | 1 655 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →