Електрогенератор Daewoo GDA 7500E-3 Master
Фото 9 |
Daewoo GDA 7500E-3 Master 230 B 400 В |
|
У моделі GDA 7500E вихідна напруга 220 В, а у моделі GDA 7500E-3 — 380 В
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daewoo GDA 7500E-3 Master
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo Power GDA 7500E-3 AVR DAE-GDA 7500E | 3 900 zł |
Daewoo Gda 7500E-3 Agregat Generator Prądotwórczy Z Rozrusznikiem 1X16A 23 | 4 899 zł |
PETROL GENERATOR 6.5KW 380V/GDA 7500E-3 DAEWOO | 4 981 zł |
Модификації Daewoo GDA 7500E-3 Master
Ціни на Daewoo GDA 7500E-3 Master |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 7500E Master | від 3 651 zł | 5 пропозицій | ||
Daewoo GDA 7500E-3 Master | від 3 900 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →