Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 7500E-3 Master
Zdjęcia 9 |
Daewoo GDA 7500E-3 Master 230 B 400 V |
|
Model GDA 7500E ma napięcie wyjściowe 230 V, a model GDA 7500E-3 ma 400 V
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daewoo GDA 7500E-3 Master
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo Power GDA 7500E-3 AVR DAE-GDA 7500E | 3 900 zł |
Daewoo Gda 7500E-3 Agregat Generator Prądotwórczy Z Rozrusznikiem 1X16A 23 | 4 899 zł |
PETROL GENERATOR 6.5KW 380V/GDA 7500E-3 DAEWOO | 4 981 zł |
Modyfikacje Daewoo GDA 7500E-3 Master
Ceny na Daewoo GDA 7500E-3 Master |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 7500E Master | od 3 651 zł | 5 oferty | ||
Daewoo GDA 7500E-3 Master | od 3 900 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →