Електрогенератор Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert
Фото 5 |
Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert 8 кВт 400 В 8.2 кВт 230 B |
|
У моделі DDAE 11000SE вихідна напруга 220 В, а у моделі DDAE 11000SE-3 — 380 В
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo Power DDAE 11000DSE-3 AVR Dual Powe | 11 951 zł |
Agregat Daewoo DIESEL GENERATOR 8.0KW 380V/DDAE 11000DSE-3 DAEWOO | 14 874 zł |
Daewoo Ddae 11000Dse-3 Diesel Agregat Generator Prądotwórczy Wersja Wycisz | 14 999 zł |
DAEWOO DDAE 11000DSE-3 | 12 239 zł |
Модификації Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert
Ціни на Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert |
---|---|---|---|---|
Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert | від 11 951 zł | 4 пропозиції | ||
Daewoo DDAE 11000SE Expert | від 16 999 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →