Agregat prądotwórczy Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert
Zdjęcia 5 |
Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert Expertelektryczny rozruchkoławskaźnik poziomu paliwaizolacja akustycznalicznik motogodzinwyjście 12V 8 kW 400 V 8.2 kW 230 B |
|
Model DDAE 11000SE ma napięcie wyjściowe 230 V, a model DDAE 11000SE-3 ma 400 V
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo Power DDAE 11000DSE-3 AVR Dual Powe | 11 951 zł |
Agregat Daewoo DIESEL GENERATOR 8.0KW 380V/DDAE 11000DSE-3 DAEWOO | 14 874 zł |
Daewoo Ddae 11000Dse-3 Diesel Agregat Generator Prądotwórczy Wersja Wycisz | 14 999 zł |
DAEWOO DDAE 11000DSE-3 | 12 239 zł |
Modyfikacje Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert
Ceny na Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert |
---|---|---|---|---|
Daewoo DDAE 11000DSE-3 Expert | od 11 951 zł | 4 oferty | ||
Daewoo DDAE 11000SE Expert | od 16 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →