Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 8500E-3 Expert
Zdjęcia 10 |
Daewoo GDA 8500E-3 Expert 230 B 400 V |
|
GDA 8500E ma napięcie wyjściowe 230 V, a GDA 8500E-3 ma 400 V.
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daewoo GDA 8500E-3 Expert
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAEWOO Agregat Prądotwórczy GDA 8500E-3 | 6 111 zł |
Daewoo Gda 8500E-3 Agregat Generator Prądotwórczy Z Rozrusznikiem 1X16A 23 | 5 399 zł |
GDA8500E-3 DAEWOO Agregat prądotwórczy 400/230V 8,5kVA/2,8kW AVR silnik na | 4 799 zł |
Agregat Daewoo GDA 8500E-3 7500 W 3-fazowy | 5 399 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo Power GDA 8500E-3 AVR DAE-GDA 8500E | 4 481 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy Daewoo GDA 8500E-3 7.5kW | 5 999 zł |
Agregat prądotwórczy benzynowy DAEWOO GDA 8500E-3, 1x16A 230V, 1x16A 380V, | 6 699 zł |
Modyfikacje Daewoo GDA 8500E-3 Expert
Ceny na Daewoo GDA 8500E-3 Expert |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 8500E Expert | od 4 315 zł | 4 oferty | ||
Daewoo GDA 8500E-3 Expert | od 4 481 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →